Kronika

Szanowni Nauczyciele, Absolwenci i Przyjaciele!

Tutaj powstaje prowadzona z Waszą pomocą elektroniczna „Księga Pamiątkowa” poświęcona:

  • życiu i działalności absolwentów i nauczycieli, którzy swoją działalnością w różnych częściach kraju wnieśli do swoich środowisk wiedzę, kulturę i umiejętności które zdobyli w Bałtowie.

  • aktualnym wydarzeniom z działalności stowarzyszenia, które być może tworzy dalszy ciąg historii szkoły rolniczej w Bałtowie i samego Bałtowa.

  • ludziom, którzy w różny sposób wspierają merytorycznie i finansowo działania Stowarzyszenia.

Piszcie ! pozostawcie swój ślad. Materiały, które dostaniemy zamierzamy również wykorzystać w II wydaniu Monografii szkoły (naturalnie za waszą zgodą).

Wszelkie materiały prosimy przesyłać na adresy jak w zakładce „O NAS”

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Zarząd Stowarzyszenia

Jeżeli otrzymamy od Pani/Pana wiadomość czy dane, oznacza to, że mamy zgodę aby przetwarzać te dane tylko w zakresie i celu w jaki zostały nam przekazane. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkół Rolniczych w Bałtowie „Pałacowe wzgórze”, Bałtów 81, 27-423 Bałtów, o numerze NIP: 6612371469 i REGON: 360865280. Dane przetwarzane są w sposób zgodny z prawem i poszanowaniem wszelkich uprawnień przyznanych osobom, których dane dotyczą, przez obowiązujące przepisy. Nie przekazujemy danych podmiotom zewnętrznym, nie sprzedajemy baz danych, nie robimy z danymi nic czego Państwo sobie nie życzą i zastrzegą. Informację na ten temat można zawsze uzyskać u Sekretarza Zarządu przez kontakt mailowy na adres: aureliazapolska@interia.eu